TAFERMIT

Vosková kompozice určena pro utěsňování vinařských sudů a výpustí laminátových a nerezových tanků ve vinařství.

Balení: lakovka 7,5kg, papírová dutinka 120g.

ŠTĚPAŘSKÝ VOSK

Kompozice přírodních pryskyřic, ušlechtilých vosků, včelího vosku, medicinálního a rostlinného oleje. Je určen pro roubování a ošetření ran po řezu a oděrech v sadařství. Dokonale roztíratelný od 15C.

Balení: papírová dutinka 120g.

SÍRA SFINX

Poprašovací prostředek pro zahrádkáře proti "padlí" a houbovitým chorobám rostlin. Dále se používá proti plísňovým onemocněním kožešinových zvířat.

Balení: PE obal 650g.

REVILAN červený

Speciální vosková kompozice určena pro štěpování vinné révy. Zabraňuje vysychání štěpovanců vinné révy. Zaručuje vysoký nárůst, vysoká pružnost, teplota tuhnutí 68 C, penetrace 22, obsah oleje 2%.

Balení: desky po 3kg a dodávky na paletách 500kg nebo v kartonech 25kg.

REVILAN zelený

Vosková kompozice určena pro impregnaci zušlechtěných vinných štěpů ve vinné školce nebo v mladé vinici jako ochranný prostředek proti slunečnímu záření. Vysoce rozpustný, teplotně stabilní, teplota tuhnutí 70 C, penetrace 22, obsah oleje 2%.

Balení: desky po 3kg a dodávky na paletách 500kg nebo v kartonech 25kg.

VITALON 2000 pro domov

Obsahuje rozpustný komplex anorganických solí, kyseliny vinné a citronové, který příznivě ovlivňuje fotosyntetické procesy v rostlinách a zvyšuje účinnost zejména prostředků na ochranu rostlin. Používá se pro okrasné rostliny pokojové i venkovní, pro zeleninu, ovocné stromy a vinnou révu.

Balení: PE láhev 500ml.

VITALON 2000 koncentrát

Obsahuje rozpustný komplex anorganických solí, kyseliny vinné a citronové, který příznivě ovlivňuje fotosyntetické procesy v rostlinách a zvyšuje účinnost zejména prostředků na ochranu rostlin. Používá se pro okrasné rostliny, zeleninu, zemědělské plodiny, ovocné stromy a vinnou révu.

Balení: PE láhev 1 – 1000l.